Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nobla 3, 44-109 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykształceni min. średnie (mile widziane chemiczne), doświadczenie zawodowe min. 2 lata, mile widziana znajomość jęz. angielskiego, zakres obowiązków: codzienne, regularne wykonywanie przeglądów wszystkich urządzeń obsługujących linię malowania kataforetycznego, wykonywanie prac konserwacyjnych i obsługa urządzeń pracujących w malarni in oczyszczalni ścieków oraz obsługa logistyki pojemników z chemikaliami na potrzeby malarni, regularne wykonywanie analiz wszystkich kąpieli procesowych oraz kąpieli w oczyszczalni ścieków i rejestracja wyników wykonywanych analiz, transport chemikaliów procesowych; trzy zmiany, miejsce pracy: Gliwice

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 400 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Operator urządzeń do elektroforetycznego nakładania powłok (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: chemia

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: Kirchhoff Polska sp. z o.o.

Adres: -, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefonicznym lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy