SZLIFIERZ NARZĘDZIOWY

Mielec
Oferta opublikowana16.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Racławicka 2F, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: szlifierz, szlifierka na płasko i okrągło

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane, istnieje możliwość przyuczenia do zawodu

Pracodawca

Nazwa: P.P.H. S.C. BASARA PIOTR WIŚNIEWSKI, WIOLETTA BASARA-WIŚNIEWSKA

Adres: Racławicka 2F, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Aplikuj lub osobiście lub telefonicznie.