STAŻYSTA - PION CYWILNY (OK.110.2.13.2024) K/M

Warszawa
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach; - wykonywanie zarządzeń, wysyłanie zawiadomień, odpisów orzeczeń, odpisów pism: podkładanie do akt zwrotnych; poświadczeń odbioru oraz pism; - przygotowywanie akt do sesji, zszywanie i numerowanie akt; - przygotowywanie spraw zakończonych celem przekazania do archiwum; - przyjmowanie korespondencji od interesantów; - segregacja, opis i rejestracja korespondencji w systemie informatycznym Currenda; - przygotowywanie korespondencji wychodzącej z sądu;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 918 PLN

Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje: - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy 8-16 - Wynagrodzenie po podpisaniu umowy o pracę na czas określony: 4918,00 zł brutto, - Terminowe wypłacanie wynagrodzenia - Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych - Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka - Dodatek za wysługę lat (5%-20% wynagrodzenia zasadniczego po udokumentowaniu stażu pracy) - Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych, - Możliwość zakupienia karty sportowej oraz ubezpieczenie na życie

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny - dokładność i odpowiedzialność - bardzo dobra organizacja czasu pracy - znajomość techniki pracy biurowej oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) - pełna zdolność do czynności prawnych i nieposzlakowana opinia - niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe - nie może być prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe - wysoka kultura osobista - umiejętność szybkiego pisania na komputerze - umiejętność pracy w zespole Wymagania dodatkowe: - doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w sądownictwie - znajomość programu Currenda - znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych Pracodawca oferuje: - Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy 8-16 - Wynagrodzenie po podpisaniu umowy o pracę na czas określony: 4918,00 zł brutto, - Terminowe wypłacanie wynagrodzenia - Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych - Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. trzynastka - Dodatek za wysługę lat (5%-20% wynagrodzenia zasadniczego po udokumentowaniu stażu pracy) - Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych, - Możliwość zakupienia karty sportowej oraz ubezpieczenie na życie Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1. podanie o przyjęcie na ww. stanowisko skierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie 2. CV 3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie 4. kserokopie świadectw pracy, jeżeli kandydat poprzednio pracował 5. Oświadczenia: - o niekaralności i korzystaniu z pełni praw publicznych; - oświadczenie, że nie jest prowadzone żadne postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub o przestępstwo skarbowe; - oświadczenie, że kandydat nie jest uczestnikiem ani stroną w postępowaniu przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie; - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji na stanowisko stażysta zgodnie z art. 6 ust 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 26 kwietnia 2016r (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str1) Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty pracy z zaznaczeniem sygnatury konkursu OK.110.2.13.2024 należy składać: Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa (bud. D, pok. 112) w terminie do dnia 7 maja 2024 r. osobiście (w zamkniętej kopercie) bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Pracodawca

Nazwa: Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli

Adres: Kocjana 3, 01-473 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: 1. podanie o przyjęcie na ww. stanowisko skierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie 2. CV 3. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie 4. kserokopie świadectw pracy, jeżeli kandydat poprzednio pracował 5. Oświadczenia: - o niekaralności i korzystaniu z pełni praw publicznych; - oświadczenie, że nie jest prowadzone żadne postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub o przestępstwo skarbowe; - oświadczenie, że kandydat nie jest uczestnikiem ani stroną w postępowaniu przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Woli w Warszawie; - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla celów rekrutacji na stanowisko stażysta zgodnie z art. 6 ust 1a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 26 kwietnia 2016r (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str1) Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty pracy z zaznaczeniem sygnatury konkursu OK.110.2.13.2024 należy składać: Oddział Kadr Sądu Rejonowego dla Warszawy-Woli w Warszawie ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa (bud. D, pok. 112) w terminie do dnia 7 maja 2024 r. osobiście (w zamkniętej kopercie) bądź drogą listowną (decyduje data stempla pocztowego) Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.