STAŻYSTA (PO ODBYCIU STAŻU URZĘDNICZEGO ZATRUDNIENIE NA STANOWISKU URZĘDNICZYM SEKRETARZA SĄDOWEGO)

Warszawa
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ogrodowa 51A, 00-873 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Ogólny zakres obowiązków: w Wydziałach Orzeczniczych: - wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń (m.in. wysyłanie do stron orzeczeń, nakazów, wezwań, zapytań i innej korespondencji), - czynności związane z obsługą systemów ewidencyjnych akt sądowych, - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, - archiwizowanie akt procesowych oraz sporządzanie akt zastępczych i rachunków dla biegłych i świadków. W Wydziałach Ksiąg Wieczystych: - wykonywanie zarządzeń sędziego i referendarza sądowego, - czynności związane z obsługą systemów informatycznych Wydziałów Ksiąg Wieczystych;, - praca w Archiwum tj. wydawanie i przyjmowanie ksiąg wieczystych, - obsługa Sali wglądowej przygotowywanie dokumentów na wyznaczony termin.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 784 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Miejsca pracy: Warszawa ul. Ogrodowa 51A, ul. Chałubińskiego 8, Al. Solidarności 58, ul.Chłodna 64, ul. Miodowa 21 Godziny pracy: 8-16 Do wynagrodzenia doliczny dodatek stażowy Wymagania niezbędne: - wykształcenie minimum średnie oraz zdany egzamin maturalny, - obywatelstwo polskie, - pełna zdolność do czynności prawnych, - niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku. - znajomość techniki pracy biurowej, w tym bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office Word i Excel), - umiejętność obsługi komputera, w tym szybkiego pisania - mile widziane doświadczenie w pracy biurowej Wymagania dodatkowe: - umiejętność bezwzrokowego pisania na komputerze, - doświadczenie w pracy biurowej, - znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów powszechnych. - prawidłowe redagowanie pism, dokumentów i informacji, - umiejętność pracy w zespole, - umiejętność planowania i organizowania własnej pracy. Wymagane dokumenty i oświadczenia: - podanie o przyjęcie na w/w stanowisko skierowane do Dyrektora Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie ze wskazaniem sygnatury konkursu, z danymi kontaktowymi (tel., mail). - kwestionariusz osobowy dla kandydata ubiegającego się o zatrudnienie. - kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie średnie oraz zdany egzamin maturalny lub kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych, - kserokopie innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe oraz kwalifikacje. Oświadczenia: a) o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, b) oświadczenie, że nie jest prowadzone w stosunku do kandydata postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub o przestępstwo skarbowe, c) oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwa lub przestępstwa skarbowe d) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie jego danych osobowych do celów rekrutacji oraz o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów ubiegających się o zatrudnienie. Pełna treść oferty pracy (wraz z wyżej wymaganymi oświadczeniami do pobrania w formie edytowalnej) dostępna jest na stronie internetowej Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie: https://mokotow.sr.gov.pl/ogloszenie-o-konkursie-ok-110-132024-na-wolne-stanowiska-stazysty-po-odbyciu-stazu-urzedniczego-zatrudnienie-na-stanowisku-urzedniczym-sekretarza-sadowego,new,m2,237,241.html,2924 Zgłszenia: kontakt telefoniczny: (22) 531-42-04 w godzinach: 8:30 15:30 od poniedziałku do piątku

Pracodawca

Nazwa: Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa

Adres: Ogrodowa 51A, 00-873 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.: https://mokotow.sr.gov.pl/ogloszenie-o-konkursie-ok-110-132024-na-wolne-stanowiska-stazysty-po-odbyciu-stazu-urzedniczego-zatrudnienie-na-stanowisku-urzedniczym-sekretarza-sadowego,new,m2,237,241.html,2924