SPRZEDAWCA W PIEKARNI

Tarnowskie Góry
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pyskowicka 20, 42-612 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: sprzedaż, krojenie, pakowanie ciast i chleba, obsługa krajalnicy, sprzątanie sklepu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: godzinowo

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 28.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, znajomość pracy w sklepie piekarniczym

Pracodawca

Nazwa: PIEKARSTWO SPÓŁKA CYWILNA SIWIEC HENRYK, SIWIEC FRANCISZEK

Adres: Pyskowicka 20, 42-612 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV; godziny pracy: 5:00 - 10:00 oraz 10:00 - 16:00, sobota: 05:00 - 13:00