SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

Warszawa
Oferta opublikowana04.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - przygotowywanie i sprzedaż wyrobów cukierniczych, napojów i deserów; - składanie zamówień; - rozliczanie kas; - utrzymanie lokalu w czystości; - przyjmowanie i kontrola dostaw; - doradzanie klientowi.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Data zakończenia: 17.11.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Sprzedawca w branży spożywczej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Obsługa komputera, Obsługa kasy fiskalnych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: umiejętność obsługi kasy fiskalnej, biegła obsługa komputera, komunikatywność, co najmniej półroczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klientów, mile widziana książeczka Sanepidu, bardzo dobra znajomość języka polskiego. Obowiązki: - przygotowywanie i sprzedaż wyrobów cukierniczych, napojów i deserów; - składanie zamówień; - rozliczanie kas; - utrzymanie lokalu w czystości; - przyjmowanie i kontrola dostaw; - doradzanie klientowi. Praca zmianowa w godz. 7:00-20:00.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie-oferta przeznaczona wyłącznie dla osób zarejestrowanych osób bezrobotnych