SPRZEDAWCA

Żywiec
Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Osiedle Młodych 1, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: *przyjmowanie dostaw mięsa i jego przetworów; *przechowywanie mięsa i jego przetworów w punkcie sprzedaży; *przygotowywanie mięsa i jego przetworów do sprzedaży oraz jego ekspozycja i oznaczenie; *obsługiwanie klientów podczas sprzedaży mięsa i jego przetworów zgodnie ze standardami jakości; *zawieranie transakcji sprzedaży oraz przyjmowanie i wydawanie dokumentów z nią związanych; *kontrolowanie jakości sprzedawanego mięsa i jego przetworów; *przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji lub pośredniczenie w ich załatwianiu; *uczestniczenie w przeprowadzaniu kontroli wewnętrznej (inwentaryzacji); *organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i systemu HACCP.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole, obsługa klienta i techniki sprzedaży, Doświadczenie w handlu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem, obsługa urządzeń fiskalnych oraz terminala płatniczego,

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK SPÓŁK JAWNA

Adres: 34-370 Rajcza 504A, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv lub skierowanie do pracodawcy