Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 36-230 Domaradz 365, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Wykładanie towarów na półki,przyjmowanie dostaw,obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, obsługa stoiska mięsno -wędliniarskiego, utrzymywanie porzadku w sklepie, wypiek pieczywa

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: LICZBA GODZIN WYKONYWANIA PRACY wg. ZLECEŃ PRACODAWCY

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.05.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: PREFEROWANI STUDENCI

Pracodawca

Nazwa: WOGER Wojciech Gierczak

Adres: Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv.