SPRZEDAWCA

Katowice
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Układanie towarów na półce, dbanie o właściwą ekspozycję sklepu, kontrolowanie etykiet cenowych, wykonywanie drobnych czynności porządkowych na terenie sklepu, etykietowanie towaru, odbiór i przyjmowanie towarów. Przygotowanie towarów do sprzedaży. Bezpośrednia obsługa klientów. Informowanie klientów o sprzedawanych produktach rynku azjatyckiego, m.in. filipińskiego, chińskiego, indonezyjskiego. Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego. - Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + soboty.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: Dobra komunikacja interpersonalna, Dokładność, Skrupulatność, Sprawność fizyczna

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie NIE jest wymagane (isnieje możliwość przyuczenia). Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Mile widziana znajomość artykułów spożywczych rynku azjatyckiego, m.in. filipińskiego, chińskiego, indonezyjskiego. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub filipińskiego.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Pośpiecha 14, 40-852 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny w sprawie oferty pracy z PUP Katowice w godzinach: 8:00-14:00.