SPRZEDAWCA

Katowice
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wincentego Witosa 3C, 40-832 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Obsługa drukarki fiskalnej realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych. Składanie i nadzorowania zamówień towarów. Kwitowanie dostaw towaru. Przyjmowanie i wykładanie towarów. Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy. Sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę. Obsługa klientów. Wydawanie paragonów oraz faktur. Zajmowanie się reklamacjami. Organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie sklepu. - Miejsce wykonywania pracy: Sklep Firmowy SM MLEKOVITA, 40-832 Katowice, ul. Witosa 3c - Zlecenie wykonywane 8 godzin dziennie w godzinach: 7:00-18:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 27,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 6 miesięcy, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie: zawodowe / średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku sprzedawca - kasjer. Wymagane umiejętności: Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych / umiejętność obsługi komputera / umiejętność szybkiego uczenia się / otwartość na kontakt z klientem / umiejętność pracy w zespole / rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne / dobra organizacja pracy. Inne wymagania: badania do celów sanitarno- epidemiologicznych.

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA

Adres: 42-436 Pilica, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - Kontakt telefoniczny (10:00-14:00) (Tel. 32-673-51-16, 605-995-818) - Kontakt e-mail: Aplikuj ---> należy przesłać CV