SPRZĄTACZKA/SPRZĄTACZ

Gdynia
Oferta opublikowana21.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Al.Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 35

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.03.2024

Data zakończenia: 20.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca w godzinach 7:00-14:00 14:00-21:00 na terenie PPNT w Gdyni Docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

Pracodawca

Nazwa: ATUT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Kaszubski 7/29, 81-350 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - cv - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności