SPRZĄTACZKA

Poznań
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Do podstawowych obowiązków należeć będzie sprzątanie pomieszczeń biurowych min. odkurzanie, ścieranie kurzy, wyrzucanie śmieci, mycie podłóg , mycie okien . Sprzątnie korytarzy i sanitariatów wraz z uzupełnianiem środków higienicznych itp.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.375

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 15

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niekaralność! Wymagane orzeczenie o stopniu umiarkowanym lub znacznym !

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -skierowanie z urzędu pracy