Spedytor Morski

Gdynia
Oferta opublikowana01.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
SEA- LOGISTICS SP. ZOO
Spółka została założona w 2002 r. Od początku swojej działalności firma z roku na rok bardzo dynamicznie się rozwija. Poszukujemy ambitnego człowieka na stanowisko spedytora. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, masz pozytywne nastawienie do świata, to prześlij Swoje CV na adres Aplikuj
Oferujemy:
1. Szkolenie, które przygotowuje do podjęcia pracy w naszym zespole.
2. Pracę w pozytywnym zespole ludzi
3. Stabilne warunki zatrudnienia.
4. Prywatną opiekę medyczną

Czego oczekujemy:
1. Minimum rocznego doświadczenie w spedycji morskiej,
2. Pozytywnego nastawienia i uśmiechu w kontakcie z ludźmi
3. Znajomości języka angielskiego

Informacje o firmie
Obowiązki:

1.obsługa zleceń spedycyjnych w transporcie morskim,
2. prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
3. utrzymywanie dobrych relacji z klientami
4. dostarczanie dobrej jakości usług.