SPECJALISTA ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO

Tychy
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: DAMROTA 147, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków: aktywne poszukiwanie klientów; przygotowywanie ofert handlowych; prowadzenie negocjacji z klientami w celu osiągnięcia jak najlepszych warunków transakcji; budowanie długotrwałych relacji z klientem i zapewnienie wysokiego poziomu obsługi; realizacja określonych celów sprzedażowych *praca w systemie 1-zmianowym w godz. 08:00-16:00, od poniedziałku do piątku

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 760 PLN

Opis wynagrodzenia: +prowizja

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: techniki negocjacji, umiejętność pracy w zespole, Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta, umiejętność skutecznej negocjacji i budowanie relacji z klientami, doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne, umiejętność współpracy z zespołem, zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych i wyników; mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie A1 w mowie i piśmie

Pracodawca

Nazwa: ABMED ZAOPATRZENIE MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: DAMROTA 147, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych