SPECJALISTA W ZESPOLE PLANOWANIA I ROZLICZEŃ W SEKCJI BUDOWNICTWA I REMONTÓW W WYDZIALE BUDOWNICTWA I GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI (OGŁOSZENIE NR 137118) K/M

Warszawa
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: OSOBA NA TYM STANOWISKU: - przygotowuje plany inwestycji i remontów, na podstawie zgłaszanych potrzeb i dokonywanych przeglądów technicznych obiektów; - opracowuje wymaganą dokumentację do specyfikacji istotnych warunków zamówienia w zakresie zakupu materiałów i usług; - przygotowuje korespondencję związaną z realizowanymi zadaniami w zakresie terminowości oraz treści merytorycznej; - uczestniczy przy odbiorze dokumentacji projektowej w zakresie posiadanych uprawnień; - przygotowuje dokumenty z zakończonej inwestycji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 257,08 PLN

Opis wynagrodzenia: - indywidualny rozkład czasu pracy, możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy, - miejsce do odświeżenia się, - pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu, - możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną, - dopłaty do żłobka, przedszkola i klubu dziecięcego oraz opieki sprawowanej przez opiekuna dziennego, - dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych, - dofinansowanie do wypoczynku pracowników, - dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.06.2024

Data zakończenia: 06.09.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne: - wykształcenie: wyższe; - doświadczenie zawodowe - co najmniej 6 miesięcy w obszarze planowania i rozliczeń inwestycji; - ogólna znajomość przepisów budowlanych i Ustawy prawo zamówień publicznych; - umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office); - posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne lub wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawa o ochronie informacji niejawnych; - umiejętność pracy w zespole, analityczne myślenie, dobra organizacja pracy, komunikatywność; - w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r. - posiadanie obywatelstwa polskiego - korzystanie z pełni praw publicznych - nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Wymagane dokumenty: - CV i list motywacyjny - kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia - kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy - kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych klauzula "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych z dn. 05.08.2010 r. - oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. - oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego - oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych - oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe Dokumenty dodatkowe: - kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów; - informacja RODO wzór oświadczenia znajduje się na stronie BIP Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce wzory oświadczeń. Dokumenty należy złożyć do dnia 17 maja 2024 r. Decyduje data stempla pocztowego, osobistego dostarczenia oferty do Urzędu w formie papierowej w zamkniętej kopercie z dopiskiem ogłoszenie nr 137118 na adres: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej ul. Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa lub złożenie oferty przez profil E-PUAP Kontakt telefoniczny: 22 500 33 79, 22 500 31 90 lub mailowy: Aplikuj Więcej informacji o ofercie na stronie https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/wolne-stanowiska-pracy

Pracodawca

Nazwa: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego

Adres: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Więcej informacji o ofercie na stronie https://bip.nadwislanski.strazgraniczna.pl/s07/wolne-stanowiska-pracy/wolne-stanowiska-pracy