SPECJALISTA DS. WSPARCIA (PRACOWNIK WSPARCIA CENTRUM SPOTKAŃ MIESZKAŃCÓW)

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana26.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Poszukiwane są osoby do Centrum Spotkań Mieszkańców, gdzie prowadzone będą zajęcia edukacyjne i integracyjne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Poszukiwani pracownicy otwarci, przebojowi i pozytywnie nastawieni do ludzi. Ta praca jest dla osób, które: -dobrze pracuje im się w dynamicznych warunkach; -potrafią dogadać się z każdą grupą wiekową; -szybko i sprawnie reagują na sytuacje stresowe/problemowe; -wiedzą jak się zachować w każdej sytuacji; -mają zdolności organizacyjne. Osoby na tym stanowisku będą: - dbać o Centrum Spotkań Mieszkańców; - zajmować się obsługą zarówno uczestników jak i prowadzących zajęcia; - pomagać w prowadzeniu zajęć lub samodzielnie prowadzić zajęcia; - pomagać przy organizowaniu i realizacji zajęć; - na bieżąco rozwiązywać sytuacje problemowe; - pomagać w organizowaniu sal zajęciowych; - prowadzić dokumentację z zajęć; - raportować do biura projektu; - dbać o porządek, czystość przestrzeganie zasad. Kandydatom oferowane są: - umowa o pracę w stabilnej firmie; - dodatkowe szkolenia z zakresu wykonywanej pracy i nie tylko; - pełna wyzwań praca w pozytywnym zespole; - możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych. Praca w godz. 8:00-16:00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B , doświadczenie w prowadzeniu zajęć z grupą, doświadczenie w organizacji i koordynowaniu wydarzeń, doskonała znajomość obsługi programów MS Office

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: znajomość języka śląskiego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pozostałe wymagania: wysoka kultura osobista; umiejętność organizacji; zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne; umiejętność rozwiązywania problemów; umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach; umiejętność współpracy w zespole; elastyczność; sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych tworzenie postów; samodzielność podczas wykonywania zadań. Mile widziane: otwartość na rozwój; doświadczenie w pracy przy projektach unijnych; doświadczenie w pracy z różnymi grupami ludzi np. dziećmi, seniorami, znajomość zagadnień związanych z transformacją, ekologią, zieloną gospodarką; dodatkowe umiejętności np. artystyczne; predyspozycje do prowadzenia zajęć.

Pracodawca

Nazwa: STOWARZYSZENIE "EBI ASSOCIATION"

Adres: Armii Krajowej 25, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV