SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA

Człuchów
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: BATOREGO 14, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Realizacja powierzonych celów sprzedażowych (wartość sprzedaży i marży) oraz poziomu nowych zamówień w zakresie wszystkich produktów oferowanych, Ciągłe poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych klientów, Terminowe składanie ofert handlowych i przekazywanie cenników klientom z regionu swego działania. Przyjmowanie, terminowe wprowadzanie do systemu i nadzór nad realizacją zamówień od klienta, Prowadzenie negocjacji z klientami odnośnie warunków realizacji zamówień, co do terminu i sposobu dostarczenia wyrobów, Kontakt bezpośredni z klientem w celu optymalizacji procesu sprzedaży w tym, bieżące informowanie klientów o możliwości realizacji zamówień,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na czas określony : 6 m-cy Godziny pracy od 7:00 do 15:00

Pracodawca

Nazwa: RADPOL SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: BATOREGO 14, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.