Specjalista ds. Obsługi Klienta biznesowego

Warszawa
Oferta opublikowana03.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Do nowopowstających Warszawskich struktur GBS (Global Business Services) poszukujemy specjalistów ds. kontroli należności z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:
- analiza i kontrola należności przydzielonej grupy klientów,
- kontakt telefoniczny lub mailowy z klientami firmy,
- weryfikacja i księgowanie dokumentów,
- potwierdzanie sald,
- udzielanie odpowiedzi na zapytanie klientów,
- zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów,
- współpraca z księgowymi z pozostałych obszarów,

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1),
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- Znajomość systemu SAP (mile widziana)
- Min, roczne doświadczenie w obszarze należności,

Benefity:
- Prywatna opieka medyczna,
- Dofinansowanie do kursów i szkoleń,
- Ubezpieczenie na życie,