Specjalista ds. marketingu cyfrowego

Głogów Małopolski
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżamarketing / reklama / pr

Opis oferty pracy

Jesteśmy wewnętrzną agencją marketingową B2B, realizującą projekty na rzecz kilku marek działających w obszarze produkcyjnym. Poszukujemy pracownika do realizacji zadań związanych m.in. z prowadzeniem firmowych kont Linkedin i Meta, czy administrowaniem stronami www.

Zakres obowiązków;
- optymalizacja kont Linkedin,
- udział w aktualizacji strategii contentowej,
- administrowanie stronami internetowymi,
- opracowywanie harmonogramów publikacji,
- przygotowanie i publikacja wpisów, dobór hashtagów,
- zarządzanie postami w Meta Business Suite, przygotowanie grafik w Canvie, tworzenie treści/copywriting, obserwowanie nowych trendów na social-mediach.

Poszukiwane kompetencje:
- umiejętność tworzenia angażujących treści,
- doświadczenie: w pracy z Linkedin i Meta oraz WordPress,
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,
- wysokie kompetencje komunikacyjne.

Mile widziane, ale nie konieczne:
- doświadczenie w działaniach CSR,
- znajomość obsługi programów/narzędzi graficznych.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowa o pracę na pełny etat,
- pracę stacjonarną w biurze w Głogowie Małopolskim,
- atrakcyjne benefity - bezpłatne zajęcia j. angielskiego w godzinach pracy, dofinansowanie do pakietu ubezpieczeń i pakietu medycznego, dofinansowanie do karty Multisport, imprezy firmowe, paczki świąteczne.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, samodzielną i prącą do osiągania wspólnie ustalanych celów. Jeżeli Twoją pasją jest budowanie dobrych relacji z otoczeniem - prześlij swoje CV.