Specjalista ds. Klienta B2B

Warszawa
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Twój zakres obowiązków

· Badanie potrzeb biznesowych klientów ( obsługa wyłącznie segmentu B2B )

· Praca na bazie potencjalnych klientów dostarczonych przez firmę – nie musisz szukać samodzielnie klienta

· Kontakt telefoniczny z przedsiębiorcami ( mail, sms także )

· Udział w spotkaniach ( spotkania online przez komunikator lub na żywo w siedzibie klienta )

· Przygotowywanie materiałów ofertowych oraz podsumowań po spotkaniach z klientem

· Koordynacja procesu sprzedaży – od pozyskania klienta przez przygotowanie umowy wraz z przesłaniem zleceniem monterskim )

· Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentacji

· Aktualizacja danych w CRM

· Opracowanie i opiniowanie instrukcji i procedur dotyczących procesów operacyjnych i wsparcia sprzedaży

· Dosprzedaż produktów i usług ofertowanych przez firmę

Nasze wymagania

· Wykształcenie średnie/wyższe

· doświadczenia w pracy z dużą ilością danych

· doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej – doświadczenie w sprzedaży dla segmentu B2B mile widziane

· umiejętności pracy pod presją czasu

· wysokich zdolności komunikacyjnych

· znajomość narzędzi Microsoft Office

· nastawienia na proaktywne znajdowanie rozwiązań

· umiejętności szybkiego uczenia się

· znajomości języka angielskiego – znajomość języka ukraińskiego dodatkowym atutem

· systematyczności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej

· orientacji na pracę zespołową i chęć dzielenia się wiedzą

Oferujemy

· Atrakcyjny system wynagrodzenia = podstawa + prowizja

· Elastyczną formę współpracy

· Wpływ na kierunki rozwoju telesprzedaży w organizacji

· Możliwość dynamicznego rozwoju w firmie technologicznej

· Jasną ścieżkę kariery

· Ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole

· Opiekę medyczną, kartę Multisport)