SPECJALISTA DS. KADR, PŁAC I KSIĘGOWOŚCI (SAMODZIELNE STANOWISKO)

Katowice
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pl. Wolności 12A, 40-078 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Dyrektor Zespołu Śpiewaków Miasta Katowice Camerata Silesia ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr, płac i księgowości (samodzielne stanowisko) - Do głównych zadań pracownika należeć będzie: 1. kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników, w tym m.in. naliczanie wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych, prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy, planowanie i rozliczanie czasu pracy w różnych systemach czasu pracy, prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, prowadzenie ewidencji szkoleń BHP oraz badań lekarskich, 2. naliczanie zasiłków i administrowanie dokumentacją zasiłkową, 3. rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, 4. przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych, 5. obsługa Pracowniczych Programów Kapitałowych (dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe), 6. obsługa programu Płatnik, 7. sporządzanie sprawozdań, deklaracji i informacji, m.in. do PFRON, ZUS, GUS, US, 8. prowadzenie BIP, 9. przygotowywanie i aktualizowanie wewnętrznych aktów prawnych (regulaminy, instrukcje), 10. prowadzenie magazynu płyt, rejestrów umów, 11. prowadzenie kasy instytucji, 12. przygotowywanie zestawień do księgowości oraz Organizatorów, 13. przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne instytucji, 14. współpraca z Głównym Księgowym przy opracowywaniu planów, analiz finansowych oraz przygotowywaniu sprawozdań na potrzeby własne i Organizatorów. - Oferujemy: 1. pracę w prestiżowej instytucji kultury, 2. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu, 3. pracę w centrum Katowic, 4. grupowe ubezpieczenie na życie, 5. ruchomy czas pracy. 6. ruchomy czas pracy (Rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00. Praca 8 godzin dziennie).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 6500 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do dwóch miesięcy. Następna umowa na czas określony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 09.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Od kandydatów oczekujemy: - wykształcenia średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne, prawne, administracyjne), - doświadczenia min. 3 lata w pracy na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym, - praktycznej i bardzo dobrej znajomości aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PPK, podatku dochodowego, - bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, - znajomości programu Comarch ERP Optima lub innego kadrowo-płacowego, - znajomość programu Płatnik, - umiejętności opracowywania wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, instrukcji), - umiejętności analitycznego myślenia, - bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania, - zaangażowania, rzetelności, samodzielności, - umiejętności pracy w zespole. Mile widziane: - znajomość przepisów o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, - doświadczenie w pracy w jednostce sektora finansów publicznych.

Pracodawca

Nazwa: ZESPÓŁ ŚPIEWAKÓW MIASTA KATOWICE "CAMERATA SILESIA"

Adres: 40-078 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji na adres email: Aplikuj Termin składania ofert: do 30.04.2024 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną. Informacje dotyczące ochrony danych osobowych przesyłanych w dokumentach aplikacyjnych znajdują się na stronie www.camerata.silesia.pl.