SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC K/M

Warszawa
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grzybowska 4/U9B, 00-131 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników Obliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników Nadzór nad aktualnością dokumentów pracowniczych Kontakt z ZUS, US i innymi instytucjami zewnętrznymi

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office, Program Enova 365

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane: - wykształcenie średnie, - 2 lata doświadczenia zawodowego, - znajomość kodeksu pracy, - znajomość programu Enova 365, Kadry i płace, płatnik, - znajomość systemu Enova 365 to warunek konieczny. Kontakt: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: BDK Kaizen sp z o.o.

Adres: Grzybowska 4/U9B, 00-131 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv