Makler towarowy, Łaziska Górne

Łaziska Górne
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Opis oferty pracy

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży produkcyjnej w Łaziskach Górnych poszukujemy osoby na stanowisko: Maklera rowarowego.

Zakres obowiązków:

Zakup energii elektrycznej dla Spółek z Grupy oraz udział w współtworzeniu strategii zakupu energii elektrycznej;
Obrót energią elektryczną na Towarowej Giełdzie Energii oraz jej rozliczenie;
Sporządzanie analiz i prognoz rynku energii;
Śledzenie planowanych zmian prawnych z zakresu energetyki, sygnalizowanie oraz wdrażanie zmian wewnątrz firmy;
Przygotowywanie raportów, analiz, sprawozdań, opracowań oraz danych do rozliczeń okresowych;
Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z podwykonawcami i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Oczekiwania:

Minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku;
Bardzo dobra znajomość funkcjonowania rynku energii w Polsce i za granicą, w tym giełdy towarowej w Polsce;
Znajomość prawa energetycznego;
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera – w tym Excel na wysokim poziomie;
Wykształcenie wyższe preferowane z zakresu energetyki czy ekonomii;
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
Umiejętność analitycznego myślenia, racjonalnego wnioskowania oraz podejmowania decyzji;
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

Certyfikat maklera giełdowego TGE lub gotowość do jego uzyskania;
Doświadczenie w handlu transgranicznym.

Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"