Oferta opublikowana21.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Prószkowska 76, 45-758 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: • prowadzenie indywidualnego i grupowego doradztwa zawodowego dla studentów i absolwentów; • pomoc studentom i absolwentom Uczelni w aktywnym poszukiwaniu pracy; • pomoc pracodawcom w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów na wolne stanowiska; • obsługa strony internetowej i kanałów w mediach społecznościowych; • prowadzenie szkoleń dla studentów i absolwentów oraz organizacja targów, wykładów, warsztatów i szkoleń dla studentów i absolwentów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : •umiejętność obsługi mediów społecznościowych, • wykształcenie kierunki: doradztwo zaw., zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, socjologia itp [Umiejętność 1] : •doświadczenie na stanowisku doradcy zawodowego (1 rok) , •znajomość programów do ankietyzacji, programów graficznych •umiejętność obsługi strony www [Inne] : Dokumenty aplikacyjne: CV, list motywacyjny. Do podanego powyżej wynagrodzenia zasadniczego brutto należy doliczyć: premię regulaminową 10% oraz dodatek stażowy. Szczegóły oferty pracy dostępne na stronie internetowej Politechniki Opolskiej w zakładce Informacje - Oferty pracy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pracodawca

Nazwa: Politechnika Opolska

Adres: Prószkowska 76, 45-758 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.