SPECJALISTA

Poznań
Oferta opublikowana18.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: CZECHOSŁOWACKA 27, 61-459 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: naliczanie płac; prowadzenie rozliczeń z urzędem skarbowym oraz zakładem ubezpieczeń społecznych; prowadzenie sprawozdawczości z zakresu wydatków płacowych; sprawdzanie dokumentów stanowiących podstawę wypłaty pod względem formalno-rachunkowym; księgowanie na podstawie dekretów w systemie księgowym. Docelowo umowa na czas nieokreślony.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Uprawnienia: doświadczenie zawodowe 3 lata (wymagany staż - lata: 3)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie ekonomiczne; posiadanie co najmniej 3-letniego stażu pracy w księgowości; znajomość regulacji prawnych związanych z wynagradzaniem funkcjonariuszy PSP i pracowników cywilnych sfery budżetowej (znajomość ustawy o PSP); znajomość ustawy o rachunkowości; znajomość ustawy o finansach publicznych.

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W POZNANIU

Adres: CZECHOSŁOWACKA 27, 61-459 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1.CV (list motywacyjny), 2.kopie dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe (świadectwo pracy) 3.oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu postępowania kwalifikacyjnego, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych (załącznik do naboru do pobrania ze strony internetowej https://www.sapsp.edu.pl/praca.php), 4.oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo skarbowe (załącznik do naboru - do pobrania ze strony internetowej https://www.sapsp.edu.pl/praca.php).