Oferta opublikowana25.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Montaż i naprawa narzędzi i przyrządów do obróbki metali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych. Obsługa szlifierki. - Miejsce wykonywania zlecenia: Teren całej Polski - według zleceń. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 27,70 zł/brutto. Praca na umowę zlecenie na 1 rok. Zlecenie wykonywane 160 godzin miesięcznie.

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 25.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku. Mile widziane uprawnienia na palnik i UDT. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego.

Pracodawca

Nazwa: ARROW RSC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 531-405-779) w godzinach: 8:00-16:00.