ŚLUSARZ

Mikołów
Oferta opublikowana06.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prace związane z przygotowaniem balustrad aluminiowych (rozcinanie, wiercenie, składanie aluminiowych profili)+ montaż u klienta OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na czas określony 6 m-cy i 4 dni MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-pt 7-15

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.03.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętności: podstawowa obsługa elektronarzędzi. Sumienność, obowiązkowość, uczciwość.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV UWAGA!!! Oferta pracy przeznaczona jest tylko dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych ul. Chopina 8, 43-170 Łaziska Górne. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt ze swoimi doradcami klienta według poniższego schematu: stanowisko 1 nazwiska na literę A-G - tel. 032/3250398, 576 246 935 stanowisko 2 nazwiska na literę H-Ł - tel. 032/3250398, 796 761 353 stanowisko 3 nazwiska na literę M-Sa - tel. 032/3250374, 576 246 936 stanowisko 4 nazwiska na literę Sb-Ży - tel. 032/3250374, 796 758 128