Serwisant IT / Administrator Sieci

Rzeszów
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Opis oferty pracy

Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania na stanowisku: Serwisant IT / Administrator Sieci.

Opis stanowiska:
- fizyczna rozbudowa i administrowanie siecią wewnętrzną LAN i CCTV,
- zarządzanie użytkownikami w AD, poczcie email,
- administrowanie systemami operacyjnymi Windows, Linux oraz oprogramowaniem zainstalowanym na komputerach użytkowników,
- bieżące wsparcie techniczne użytkowników aplikacji – pierwsza linia wsparcia,
- prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i składników infrastruktury teleinformatycznej,
- diagnozowanie oraz naprawa drobnych usterek w sprzęcie.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomości zagadnień sieciowych LAN, WAN, WIFI,
- znajomości systemów operacyjnych Windows i Windows Server, Linux,
- umiejętność konfigurowania urządzeń: komputery, laptopy, drukarki,
- swoboda w komunikacji w mowie i piśmie,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane, ale niekonieczne:
- znajomość oprogramowania: AutoCAD, lub innego 2D,
- przygotowywanie dokumentacji technicznej 2D (znajomość rys. tech.).

Oferujemy:
- warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- pracę pełną wyzwań i udział w ciekawych projektach.

Miejsce pracy: Głogów Małopolski.