Senior Sales / Przedstawiciel handlowy (eCommerce)

Warszawa
Oferta opublikowana29.05.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Poszukujemy doświadczonego handlowca, który dołączy do zespołu w firmie Tau Ceti - łączącej kompetencje software house’u i agencji interaktywnej, z wieloletnim doświadczeniem w realizacji międzynarodowych projektów e-commerce o dużej złożoności dla klientów z Polski, Francji, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii i in.
Osoba będzie odpowiedzialna za realizację wstępnych etapów procesu sprzedaży oraz współtworzenie strategii sprzedaży w ścisłej współpracy z New Business Developerem.

Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie klientów: prowadzenie zróżnicowanych działań prospectingowych; nawiązywanie pierwszego kontaktu z potencjalnymi klientami; aranżowanie spotkań dedykowanych pogłębionemu badaniu potrzeb
• Praca z celami kwartalnymi, prognozowanie i raportowanie prowadzonych działań
• Działania up-sellingowe i cross-sellingowe
• Działania benchmarkingowe i śledzenie trendów w branży e-commerce
• Budowanie rozpoznawalności marki poprzez działania networkingowe, udział w wydarzeniach branżowych itp.

Wymagania:
• Doświadczenie w sprzedaży technologii, w tym rozwiązań e-commerce - do firm polskich i na rynki europejskie (mile widziane: doświadczenie w sprzedaży do klienta health & beauty)
• Dobra znajomość rynku IT - zagadnień i trendów z obszaru e-commerce
• Bardzo dobra znajomość metod i narzędzi prospectingowych
• Dostępność w wymiarze ~160h w skali miesiąca
• Wysoki poziom profesjonalizmu
• Sprawne zarządzanie zasobami i zadaniami
• Znajomość języka polskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację z klientami i interesariuszami

Oferowane:
• Praca w stabilnym środowisku, w firmie działającej od 2006 r.
• 2-składnikowe wynagrodzenie: podstawa (B2B netto na fakturze: 11 500 - 15 000) oraz prowizja
• Praca w systemie zdalnym i elastyczne godziny pracy
• Ubezpieczenie zdrowotne i polityka płatnych dni wolnych od świadczenia usług
• Budżet szkoleniowy/rozwojowy

Etapy rekrutacji:
• Krótka rozmowa telefoniczna - weryfikacja kluczowych informacji o kandydacie
• Spotkanie online z rekruterem - bliższe poznanie kandydata, pytania oparte o case study, weryfikacja znajomości j. angielskiego
• Rozmowa z byłym/byłymi pracodawcą/pracodawcami wskazanymi przez kandydata
• Spotkanie online z przedstawicielami Tau Ceti

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli RODO:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Tau Ceti Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-867), przy al. Jana Pawła II 27, zlecającą proces rekrutacji i Human Partner Anna Binkiewicz, z adresem korespondencyjnym: Poznań (61-672), os. Wichrowe Wzgórze 3/118, realizującą proces rekrutacji, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z Ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) oraz Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).