SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Chwaszczyno
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: OLIWSKA 135/3, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Samodzielne prowadzenie księgi rachunkowej i podatkowej klientów. Merytoryczne weryfikowanie i kontrolowanie dokumentów otrzymanych od klientów. Kontaktowanie i spotykanie się z klientami. Zamykanie rozliczeń miesięcznych w zakresie PIT, CIT VAT. Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych oraz podatkowe zeznania roczne. Współpracowanie z urzędami. Wszystkie wykonywane czynności będą wspierane przez główną księgową. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 9 000 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje zatrudnienie na postawie umowy o pracę, umowy zlecenie, kontrakt B2B, pełne wsparcie, szkolenia oraz przyjazną atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, elastyczny czas pracy, dbamy o rozwój zarówno zawodowy jak i osobisty poprzez szkolenia i warsztaty, dodatki pozapłacowe, dofinansowanie indywidualnych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje, budowanie relacji wśród członków zespołu poprzez wspólne spotkania.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku księgowej, preferowane w biurze rachunkowym, wykształcenie kierunkowe, wyższe lub w trakcie studiów. Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office, odpowiedzialność, sumienność i motywacji do pracy. Mile widziana znajomość programu Comarch Optima.

Pracodawca

Nazwa: SUKURS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: OLIWSKA 135/3, 80-209 Chwaszczyno, powiat: kartuski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV