Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Warszawa / Bemowo
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa - Bemowo

Opis stanowiska:

stała współpraca z firmami (spółki prawa handlowego, fundacje, stowarzyszenia) w zakresie zagadnień związanych z ich bieżącą działalnością,

ewidencja dokumentów księgowych w programie finansowo-księgowym Comarch Optima, analiza zapisów księgowych, uzgodnienia kont rozrachunkowych,

sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych oraz VAT,

kompleksowym prowadzenie ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm.

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku,

umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych z zakresu PDOP oraz VAT,

wymagana bardzo dobra znajomość programu Comarch Optima.

Oferujemy:

umowa o pracę lub B2B,

wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego 8-9 tyś zł brutto,

prace poniedziałek – piątek w godz. 8:00 - 16:00,

zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV