Samodzielna księgowa/księgowy

Gdańsk
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość
W związku z dynamicznym wzrostem liczby klientów, poszukujemy doświadczonego Księgowego/Księgowej, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.
Obowiązki:
  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych klientów biura rachunkowego,
  • analiza i uzgadnianie rozrachunków,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • przygotowanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT ,
  • obsługa sprawozdawczości GUS,
  • kontakt i bieżąca współpraca z Klientami Biura,
  • kontakt z Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami publicznymi.
Nasze wymagania:
  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych,
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
  • chęć nauki i rozwoju,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość programu Comarch Optima, Enova, wfirma będzie dodatkowym atutem.
  • znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • praca w miłym i zgranym zespole,
  • stałe zatrudnienie,
  • karta MultiSport,
  • dostęp do portali prawniczych,
  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i wykonywanej pracy,
  • kluczowa jest dla nas praca zespołowa,
  • wsparcie w zakresie wykonywanych obowiązków.
Informacje o firmie
Biuro Rachunkowe MGN specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług związanych z obsługą księgową i kadrowo-płacową. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw wszelkich form działalności gospodarczej – od samozatrudnienia po spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wspieramy firmy na wszystkich etapach działalności oraz zapewniamy stabilną obsługę księgowo – kadrową wraz ze wsparciem oraz doradztwem biznesowym. Pomagamy w procesie zakładania firmy, dopełnieniu formalności podczas zatrudniania nowych pracowników, a także prowadzimy dokumentację kadrowo-płacową całego zespołu. Wszystkim naszym pracownikom gwarantujemy dostęp do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych szkoleń.