ROBOTNIK GOSPODARCZY W WYDZIALE BUDOWNICTWA I GOSPODAROWANIA NERUCHOMOŚCIAMI (OGŁOSZENIE NR 24/4/2024) K/M

Warszawa
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - sprzątanie i utrzymanie w czystości terenu, opróżnianie rozstawionych pojemników na śmieci, odśnieżanie terenu; - pielęgnacja zieleni: zakładanie trawników, nasadzanie drzew, roślin i krzewów i ich pielęgnacja, wycinka i konserwacja drzewostanu, koszenie trawników, przycinanie żywopłotów; - wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych na terenie obiektów oraz naprawa sprzętu kwaterunkowego; - wykonywanie prac załadunkowych i rozładunkowych przy transporcie sprzętu kwaterunkowego oraz jego transport wewnątrz budynków.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 31.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Robotnik gospodarczy

Wykształcenie: podstawowe

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem pracy: - wykształcenie minimum podstawowe; - posiadanie obywatelstwa polskiego; - korzystanie z pełni praw publicznych; - posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne w przypadku nie posiadania w/w poświadczenia oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego, zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych; - w urzędzie państwowym nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U z 2023 poz. 342 t.j.) - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r. Pozostałe wymagania niezbędne: - umiejętność posługiwania się sprzętem do utrzymania zieleni i czystości; - dyspozycyjność i odpowiedzialność; - samodzielność i operatywność; - umiejętność dobrej organizacji pracy; Wymagania dodatkowe (mile widziane): - prawo jazdy kat. B Wynagrodzenie + dodatek za wysługę lat [Kontakt w sprawie ogłoszenia: tel. 22 500 30 25]

Pracodawca

Nazwa: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej im. Powstania Warszawskiego

Adres: Komitetu Obrony Robotników 23, 02-148 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA: życiorys (CV) (dokumenty własnoręcznie podpisane, wraz z numerem ogłoszenia, stanowiskiem pracy i komórką organizacyjną); list motywacyjny (dokumenty własnoręcznie podpisane, wraz z numerem ogłoszenia, stanowiskiem pracy i komórką organizacyjną); oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji; oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych; oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego; kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie; kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE, w przypadku nie posiadania ww. poświadczenia oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych; oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. INNE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA: kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatek/kandydatów niepełnosprawnych zamierzających złożyć swoją ofertę; informacja RODO - wzór oświadczenia znajduje się na stronie BIP Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce wzory oświadczeń. TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW: 08 maja 2024 r. MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW: Nadwiślański Oddział Straży Granicznej 02-148 Warszawa ul. Komitetu Obrony Robotników 23 z dopiskiem: robotnik gospodarczy w WBiGN - ogłoszenie nr 24/04/2024