REFERENT DS. OBSŁUGI FINANSOWEJ I ROZLICZEŃ PROJEKTÓW

Racibórz
Oferta opublikowana23.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wczasowa 3, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Główne zadania do wykonywania na stanowisku pracy: - kontakt ze strukturami Towarzystwa w sprawie projektów kulturalnych, doradztwo i wsparcie w procesie składania wniosków; - prowadzenie rejestru projektów; - opieka merytoryczna nad grupami kulturalnymi Towarzystwa; - sporządzanie wniosków o dotację i ich rozliczanie; - nadzorowanie wydatków poszczególnych projektów; Wymagania: a/ niezbędne - wykształcenie średnie, preferowane ekonomiczne; - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie; - umiejętność obsługi komputera (programy Word i Excel); b/ dodatkowe: - doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z realizacją projektów kulturalnych; - znajomość przepisów dotyczących składania wniosków o dotację i rozliczeń; - prawo jazdy kat. B; - umiejętność organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Pracodawca

Nazwa: Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego

Adres: Wczasowa 3, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż te wskazane w art. 22 Kodeksu pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.