RECEPCJONISTA

Warszawa
Oferta opublikowana14.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: łatwość nawiązywania kontaktów, empatia, doswiadczenie min. 1,5-2 lata na stanowisku recepcjonisty

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.02.2024

Data zakończenia: 30.05.2026

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły, angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Uprawnienia: empatia, nawiązywanie kontaktów (wymagany staż - lata: 1, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1, miesiące: 6

Inne wymagania: RW/6/2024- szukamy kandydata miejsce wykonywania pracy ul. Nowogrodzka 21, Warszawa praca w godzinach 7-19 na dwie zmiany wykształcenie średnie doswiadczenie zawodowe 1,5-2 lata na st. recepcjonistki zakres obowiązków: łatwość w nawiązywaniu kontaktów, empatia

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie- oferta przeznaczona wyłącznie dla zarejestrowanych osób bezrobotnych