RECEPCJONISTA

Tumiany
Oferta opublikowana24.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11-010 Tumiany 1A, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: profesjonalna, sprawna obsługa klienta, przyjmowanie rezerwacji, obsługa komputera, maili, portali społecznościowych, prowadzenie dokumentacji i archiwum recepcji, udzielanie informacji

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: system wynagrodzenia miesięczny ze stawką godzinową: 27,70 zł brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 24.05.2024

Data zakończenia: 30.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: praca w systemie II zmianowym: 8-16, 12-20; mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie w stopniu podstawowym; pracodawca deklaruje zakwaterowanie + posiłek regeneracyjny

Pracodawca

Nazwa: CAMPING TUMIANY S.C. EWELINA STORONIAŃSKA, MAREK STORONIAŃSKI

Adres: 11-010 Tumiany 1A, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV