PSYCHOLOG 1/2 ETATU

Krotoszyn
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe magisterskie, doświadczenie bez znaczenia, przygotowanie pedagogiczne Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem umowa na czas określony do 31.08.2024 r. z możliwością dalszej współpracy godziny pracy 11/22

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Krotoszynie

Adres: 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania