PSYCHOLOG

Leszno
Oferta opublikowana21.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Łowiecka 50c, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Katalog zadań psychologa określa rozporządzenie MEN z 9 sierpnia 2022 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

Opis wynagrodzenia: 1/2 etatu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: psychologia

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pracodawca

Nazwa: Przedszkole Miejskie Nr 13 Leszno

Adres: Łowiecka 50c, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV