PSYCHOLOG

Raszków
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kościelna 1, 63-440 Raszków, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Wykształcenie wyższe Przygotowanie pedagogiczne 11/22 godz. w tygodniu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 2 454 PLN

Opis wynagrodzenia: zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i w zależności od stopnia awansu zawodowegooraz poziomu wykształcenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Data zakończenia: 30.06.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pracodawca

Nazwa: Publiczne Przedszkole im. SMERFY

Adres: Kościelna 1, 63-440 Raszków, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny: 62 734 33 18