PSYCHOLOG

Złotów
Oferta opublikowana18.01.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Plac Wolności 1/2, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Organizuje w szkole pomoc psychologiczną, a w szczególności diagnozuje, opiniuje, prowadzi psychoterapię oraz udziela pomocy psychologicznej poprzez pomoc wychowawcom, współdziałanie z nauczycielami, rodzicami (opiekunami prawnymi), organami szkoły oraz instytucjami pozaszkolnymi. Zadania zawodowe: organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej, w celu zminimalizowania skutków zaburzeń rozwojowych, zapobiegania zaburzeniom zachowania; badanie i analizowanie psychologicznych problemów związanych z nauczaniem i wychowaniem dzieci i młodzieży; diagnozowanie zaburzeń; diagnozowanie sytuacji wychowawczych, w celu wspierania rozwoju ucznia; określanie odpowiednich form pomocy psychologicznej, w tym działań profilaktycznych, mediacyjnych. doradczych i interwencyjnych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 10

Wynagrodzenie brutto: od 1 677 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 18.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia

Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Podane wynagrodzenie jest wynagrodzeniem zasadniczym (bez dodatków do wynagrodzenia). Wysokość proponowanego wynagrodzenia została określona na poziomie minimalnym dla nauczyciela początkującego. W zależności od stopnia awansu zawodowego wynagrodzenie może wynieść do 2.068,18 złotych.

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie

Adres: Plac Wolności 1/2, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.