PSYCHOLOG

Biłgoraj
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zielona 132, 23-400 Biłgoraj, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: –Diagnozowanie możliwości rozwojowych dzieci i młodzieży we współpracy z innymi pracownikami –Poradnictwo i warsztaty psychologiczne dla dzieci i młodzieży –Wsparcie rodziców doświadczających trudności i kryzysów uniemożliwiających im pełnienie funkcji rodzicielskich, w tym praca w środowisku rodzinnym –Prowadzenie grupy wsparcia dla rodziców oraz warsztatów z zakresu umiejętności wychowawczych –Współpraca z instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz dzieci i rodzin, udział w zespołach interdyscyplinarnych –Prowadzenie dokumentacji psychologicznej –Świadczenie specjalistycznych usług w procesach zarządzania przypadkiem rodziny w Programie Umacniania Rodziny „SOS Rodzinie” - m. Biłgoraj i gm. Biłgoraj – Konsultacje i poradnictwo psychologiczne dla beneficjentów Programu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 17:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : –Ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia –Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole –Prawo jazdy kat. B, własne auto i gotowość użytkowania go do celów służbowych –Gotowość do pracy w różnych placówkach wsparcia dziennego (1 dzień w placówce w Biłgoraju oraz 4 dni na terenie gminy Biłgoraj (w Bukowej, Gromadzie i Woli Dereźniańskiej oraz w Punkcie Konsultacyjnym (gm. Księżpol)

Pracodawca

Nazwa: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Adres: NIEDŹWIEDZIA 39, 02-737 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: brak danych