PSYCHOLOG

Wijewo
Oferta opublikowana01.12.2023
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Powstańców Wielkopolskich 12, 64-150 Wijewo, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Realizacja obowiązków psychologa w szkole, rozmowy z uczniami, konsultacje z rodzicami. Wspomaganie pracy nauczycieli i wychowawców.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.409

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 9

Wynagrodzenie brutto: od 1 736 PLN

Opis wynagrodzenia: - zgodnie z tabelą zaszeregowania MEiN, w zależności od stopinia awansu zawodowego 9/22 etatu

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.12.2023

Wymagania konieczne

Zawody: Psycholog

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

Pracodawca

Nazwa: Szkoła Podstawowa Wijewo

Adres: Powstańców Wielkopolskich 12, 64-150 Wijewo, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV