PSYCHOLOG

Łany
Oferta opublikowana07.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: SZKOLNA 8, 47-253 Łany, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi przedszkolnymi

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 5.5

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego, wynagrodzenie płatne proporcjonalnie do godzin pracy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 07.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. wyższe magisterskie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym Praca pon.-pt. 6:30-16:00 (godziny ramowe), 5,5 godziny w tygodniu wynagrodzenie w ofercie dotyczy nauczyciela początkującego

Pracodawca

Nazwa: GMINNE PRZEDSZKOLE W ŁANACH

Adres: SZKOLNA 8, 47-253 Łany, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny