Przedstawiciel handlowy w hurtowni bielizny

Chorzów
Oferta opublikowana04.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Hurtownia bielizny i rajstop Nattalex zatrudni pracownika na stanowisko:

-> Przedstawiciel handlowy w hurtowni bielizny i rajstop

PODSTAWOWE ZADANIA

* Obsługa klienta - sprzedaż produktów z oferty,
* Udzielanie porad w doborze produktów,
* Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
* Systematyczne budowanie i zarządzanie bazą klientów,
* Budowanie długoterminowych relacji z klientem,
* Raportowanie postępów prac, przygotowywanie raportów sprzedaży,
* Monitorowanie działań konkurencji,

WYMAGANIA

Mile widziane doświadczenie w branży oraz w handlu
Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
Znajomość obsługi komputera
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy
Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

Umowę o pracę na cały etat
Stabilne warunki zatrudnienia
Przyjazną atmosferę pracy
Pracę z renomowanymi polskimi markami