PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - REFERENT DS. HANDLU (MLEKOVITA)

Lubawa
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wyzwolenia 3, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: aktywne wizyty u klientów, dbałość o utrzymanie długotrwałych relacji, aktywna realizacja planów sprzedażowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + PROWIZJA

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane, obsługa komputera, dokładność, komunikatywność, badania sanepidowskie - mile widziane, sumienność. Pracodawca oferuje - na początek zatrudnienie na umowę zlecenie, później umowa o pracę, telefon i samochód służbowy, grupowe ubezpieczenie na życie, programy pracownicze, dodatki za staż pracy. Kontakt mailowy - Aplikuj lub tel: 089 645 21 64 - Lontkowski Dawid

Pracodawca

Nazwa: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKOVITA" Oddz. w Lubawie

Adres: Wyzwolenia 3, 14-260 Lubawa, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv