Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Obecnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Przedstawiciela handlowego w branży spożywczej

Jeśli:
- posiadasz co najmniej rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży spożywczej (najlepiej zdrowa żywność)
- jesteś skutecznym sprzedawcą, który osiąga sukcesy w swojej pracy
- sprzedaż i kontakt z drugim człowiekiem sprawia Ci dużą satysfakcję
wiesz na czym polega sprzedaż i rozumiesz, że sprzedaż to nie tylko dobra relacja nawiązana z drugim człowiekiem
- masz dar słuchania, dostosowujesz swoje komunikaty do odbiorcy tak, że jesteś przez niego doskonale zrozumiany
- wiesz co zrobić, kiedy usłyszysz „nie” od klienta
- uśmiech i życzliwość są z Tobą każdego dnia o każdej godzinie
- wygenerowanie raportu czy obliczanie marży w Excelu nie stanowi dla Ciebie kłopotu… to jesteś osobą, z którą z przyjemnością nawiążemy długofalową współpracę!

Twoje zadania i obszary odpowiedzialności
Twoim głównym zadaniem będzie poszerzanie bazy naszych klientów na terenie Polski (województwa: mazowieckie, łódzkie i lubelskie).

W praktyce zakres Twoich obowiązków będzie obejmować:
- realizowanie planów sprzedaży poprzez obsługę stałych klientów i pozyskiwanie nowych
- wyszukiwanie potencjalnych klientów i umawianie się z nimi na spotkanie
- realizowanie planów sprzedaży marek własnych
- wykonywanie zadań związanych z akcjami promocyjnymi, wprowadzaniem nowych produktów
- raportowanie wyników zgodnie z przyjętymi standardami
- dbanie o właściwy wizerunek produktów poprzez ich właściwą ekspozycję
- prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
- kreowanie dobrego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:
- umiejętności nawiązywania trwałych relacji z klientami i przekładania ich na sprzedaż
- znajomości dobrych standardów sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
- dobrej organizacji czasu pracy i systematyczności
- silnej wewnętrznej motywacji, pasji w działaniu oraz nastawienia na realizację wyznaczonych celów
- przedsiębiorczości i skuteczności
- umiejętności obsługi programów z pakietu MS Office (Excel w stopniu średnio-zaawansowanym)
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

Gwarantujemy Ci :
- W przypadku umowy o pracę zaczynasz od 3 miesięcznego okresu próbnego. Następnie, jeśli współpraca będzie przebiegać pomyślnie oferujemy umowę o pracę na czas określony 6 lub 12 miesięcy
- dofinansowanie do karty Multisport
-jasne zasady i oczekiwania
- sprzęt niezbędny do realizacji zadań (samochód, laptop oraz telefon służbowy)
- opłacenie noclegu, kiedy będziesz wykonywał swoją pracę w terenie
- motywacyjny system wynagrodzeń
- nielimitowany dostęp do naszej pysznej yerba mate! :)
Mamy już bazę klientów, z którymi od początku nawiążesz relację.

Jeszcze kilka słów o firmie Venusti:
Jesteśmy jednym z największych importerów i dystrybutorów yerba mate na terenie Europy. Cieszymy się pozycją lidera rodzimego rynku i mamy ogromny udział w tym, że grono sympatyków yerba mate wciąż się powiększa. Mimo to nie jesteśmy żadną korporacją z open spacem na 500 osób, a grupą ambitnych, pomysłowych i pracowitych ludzi zakochanych w Ameryce Południowej i przekuwających to w biznes. Wierzymy, że dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu w przyszłości zostaniemy największym producentem yerba mate.
Dołącz do nas i razem z nami realizuj misję dostarczania najwyższej jakości naturalnych produktów z różnych zakątków świata, tak, by stały się powszechne i dostępne dla każdego bez najmniejszych ograniczeń! Podejmiesz się tej misji razem z nami?

Chcesz aplikować?
Prosimy o wysłanie swojego CV, a zamiast listu motywacyjnego napisz w wiadomości, do której załączasz CV, kilka zdań o tym, dlaczego mielibyśmy zatrudnić właśnie Ciebie na to stanowisko.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 24725
Informujemy, że w przypadku złożenia aplikacji, Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Grupę RBR Sp. Z o.o., ul. Skośna 11b, 21-040 Świdnik jako Administratora danych, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Podstawą przetwarzania Państwa danych są przede wszystkim obowiązujące przepisy prawa, w tym przepisy Kodeksu pracy oraz zgoda wyrażona w zakresie dobrowolnie podanych przez Państwa danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c), a) RODO). Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne do uczestnictwa w postępowaniu rekrutacyjnym, natomiast podanie innych danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych (art. 15 RODO), ich sprostowania (art. 16 RODO), usunięcia danych (art. 17 RODO), prawo ograniczenia przetwarzania danych (art. 18 RODO), prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją wobec przetwarzania Państwa danych, w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje o zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych zawarte są w Klauzuli informacyjnej dostępnej na naszej stronie www.gruparbr.pl/rodo-umowa-o-prace/