Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Orange Polska. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Reprezentant Handlowy.

Zakres obowiązków:

Planowanie i odbywanie wizyt handlowych ;

Prowadzenie rozmów sprzedażowych;

Realizacja wyznaczonych celów;

Oczekiwania:

Dobra organizacja pracy;

Komunikatywność;

Znajomość obsługi komputera;

Prawo jazdy kat.B

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży - nie jest to warunek;

Oferujemy:

Pełen pakiet profesjonalnych szkoleń – w formie online;

Wynagrodzenie na start oraz atrakcyjny system prowizyjny i premiowy;

Wsparcie na każdym etapie współpracy;

Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku.

Miejsce pracy:powiat płocki, sierpecki, płoński

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych – Dz. U. 133/97 poz.883)”.