Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, - wykonywanie czynności biurowych w sekretariatach sądowych, a w szczególności: prowadzenie akt sądowych oraz urządzeń ewidencyjnych służących do ich rejestrowania, - wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń; - wykonywanie innych czynności przewidzianych w regulaminie wewnętrznego urzędowania sądów powszechnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 938,96 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Stenograf-protokolant

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Pakiet MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie: średnie wraz ze zdanym egzaminem maturalnym, bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office Excel oraz Word), umiejętność sprawnego pisania na klawiaturze, umiejętność poprawnego pisania ręcznego, samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Do wynagrodzenia doliczany dodatek stażowy po udokumentowaniu min. 5-letniego stażu pracy. Zgłoszenia: kontakt e-mail: Aplikuj www: https://warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl/aktualne-oferty-pracy.html?

Pracodawca

Nazwa: Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie

Adres: Marszałkowska 82, 00-517 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.: https://warszawa-srodmiescie.sr.gov.pl/aktualne-oferty-pracy.html?