Prosta praca na produkcji opakowań | UMOWA O PRACĘ

Warszawa
Oferta opublikowana01.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Charakterystyka działalności firmy

Międzynarodowa korporacja zatrudniająca ponad 25 000 pracowników w 175 krajach. Światowy lider w produkcji opakowań do żywności i specjalistycznych opakowań do transportu wszelkiego rodzaju towarów.

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki (5 km od Warszawy)

13 minut pociągiem z Warszawa Zachodnia

Oferujemy

24,50 zł/h brutto + 25% premii za brak nieobecności i jakość pracy = 30,60 zł/h brutto.

30,60 zł/h brutto x ok. 168 godzin = ok. 5100 zł/miesiąc brutto.

-UMOWA O PRACĘ

-Harmonogram: trzy 8-godzinne zmiany, 5 dni w tygodniu

-Dodatek obiadowy 16 zł/dzień.

-20% dodatek za pracę w nocy

-Płatny urlop lub rekompensata finansowa

-Płatne zwolnienie lekarskie – 80%

-Bezpłatna odzież robocza

-Prosta praca w nowoczesnej zautomatyzowanej fabryce

Główne zadania

-Obsługa maszyny produkcyjnej (skrawającej, wycinającej)

-Kontrola wzrokowa i manualna jakości wyprodukowanego komponentu

-Dbałość o porządek na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy

Wymagania

-Poszukujemy kobiet i mężczyzn

-Zdolności manualne

-Doświadczenie w pracach produkcyjnych

-Zaangażowanie w powierzone obowiązki

-Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym

Zapraszamy również pracowników z Ukrainy i Białorusi z językiem polskim na poziomie min B1