Projektant elektryk w dziale R&D

Zabrze
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

ProPersona. Doradztwo & Rozwój to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku usług doradczych. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17284.

Dla naszego Klienta, firmy z długoletnią tradycją w zakresie projektowania oraz wytwarzania aparatury elektrycznej (stacje transformatorowe, urządzenia rozdziału energii sN/nN) poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Zadania na stanowisku:

- Projektowanie aparatury rozdziału energii elektrycznej sN/nN oraz stacji transformatorowych.
- Prace koncepcyjne i rozwojowe, w tym wg wymagań standardów technicznych operatorów systemów dystrybucyjnych (OSD).
- Tworzenie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań.
- Wykonywanie testów oraz wdrażanie opracowanych projektów.

Wymagania wobec kandydatów/kandydatek:

- Wykształcenie wyższe elektrotechniczne lub pokrewne.
- Doświadczenie w projektowaniu aparatury rozdziału energii elektrycznej sN/nN i stacji transformatorowych.
- Umiejętność projektowania i uruchamiania układów sterowania oraz urządzeń elektrycznych.
- Znajomość obsługi oprogramowania ePLAN, SEE Electrical Expert lub podobnego.
- Dobra znajomość pakietu MS Office.
- Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
- Samodzielność i kreatywność.
- Uprawnienia elektryczne G1 E (dodatkowy atut).
- Prawo jazdy kat. B.

Benefity:

- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Wynagrodzenie stałe oraz system premiowy.
- Udział w dedykowanych szkoleniach technicznych.
- System kafeteryjny (m.in. pakiet medyczny, karta MultiSport, itd.).
- Ubezpieczenie grupowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie za pomocą poniższego formularza swojego CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy prowadzonych przez ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu na rzecz klientów wskazanej firmy a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanej firmy w związku z realizowanymi przez ProPersona. Doradztwo i rozwój procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”

Informujemy, że Administratorem danych jest ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.